Burtofirana z indywidualny kolorem kabiny

Zabudowa regulowana pneumatycznie umożliwia przewożenie ładunków do wysokości 2500mm a jednocześnie pozwala na redukcję kosztów związanych z opłatami tranzytowymi (dot. tuneli w których opłata zależy od wysokości pojazdu – m. in. tunele we Francji i we Włoszech).

Łatwy w obsłudze mechanizm podnoszenia oszczędza czas kierowcy: po rozplandeczeniu wystarczy pociągnąć za linkę blokady a sprężyny gazowe automatycznie podnoszą zabudowę. Orurowanie kabiny sypialnej belką halogenową zapewnia doskonałe doświetlenie pola przed pojazdem nawet w najgorszych warunkach. Wyróżniający element tej zabudowy to indywidualnie przygotowany kolor podwozia pod wymagania klienta – dzięki czemu pojazd zdecydowanie wyróżnia się na drodze.

Zabudowy plandekowe to jeden z naszych najpopularniejszych produktów - solidna, sprawdzona konstrukcja i atrakcyjna cena to powody dla których zainteresowanie tym typem zabudów nie maleje. Wykonana w ten sposób zabudowa samochodów idealnie sprawdza się szczególnie w transporcie międzynarodowym. Swoimi zaletami sprawia, że jest najczęściej wybierana.


ID: 1583