Piknik Motowektor

22 września 2018r. na terenie KS Międzyrzecze odbył się plenerowy piknik z okazji 10–lecia naszej firmy. W imprezie wzięli udział pracownicy wraz z rodzinami. Scenariusz wydarzenia obfitował w różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami jak również turniej piłkarski.

Piknik rozpoczął się turniejem piłkarskim w którym brały udział 4 drużyny piłkarskie reprezentujące pracowników starej hali, nowej oraz biura. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Goście chętnie brali udział w zorganizowanych grach i zabawach integracyjnych tj. cymbergaj, interaktywne słupki, stół do ruletki czy też turniej piłkarzyków. Między blokami konkursowymi i innymi atrakcjami wszyscy mogli odpocząć przy stole pełnym jedzenia i picia. Czekały również stanowiska z watą cukrową, frytkami oraz ciastem.

Ale najmłodsi nie odpoczywali! Nie zabrakło dmuchańców, trampolin, ogromnych dmuchanych kuli do biegania wewnątrz nich oraz malowania buziek. Czas wypełniały zabawy prowadzone przez Panie Animatorki, które zadbały o bezpieczeństwo i atrakcje dla naszych maluchów.

Było cudownie piknikowo i kolorowo. To był wspaniały dzień i moc atrakcji, a przede wszystkim ważny czas na wspólne zabawy i integrację wszystkich pracowników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.


ID: 1586