SYSTEM WYMIENNEJ REKLAMY TRAXXCzy wiesz czym jest znany na całym świecie

SYSTEM WYMIENNEJ REKLAMY?

O tym, ile kilometrów rocznie pokonują firmowe samochody ciężarowe nie trzeba nikogo przekonywać.
To, że przy okazji są one doskonałą powierzchnią reklamową też nie. Widzimy je codziennie na drogach od wielu lat i pewnie jeszcze długo będziemy widzieć.

A co byś powiedział na to, żeby móc bardzo szybko, bezproblemowo i w bardzo niewielkiej cenie zmienić grafikę na autach firmowych nawet kilka razy w roku?

Teraz jest to możliwe.


NOWOCZESNE NARZĘDZIE MARKETINGOWEWykorzystaj flotę firmowych samochodów ciężarowych jako doskonałe i nowatorskie narzędzie marketingowe.

Na świecie (w tym również w Polsce) porusza się już ponad 20 000 pojazdów wyposażonych w System Wymiennej Reklamy Samochodowej TRAXX.

TRAXX to system opatentowanych, specjalnych ram aluminiowych o wysokim napięciu, montowanych na zabudowie samochodu ciężarowego wraz z kompletem szybko wymienialnych banerów reklamowych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o kontenery dostawcze, chłodnie czy śmieciarki Traxx®, pasuje do wszystkich.

Dopasowane.
Bezkonkurencyjny pod względem wydajności i łatwości użytkowania, system posiada wiodące w swojej klasie właściwości w zakresie regulacji, naprężenia, wagi, wymiarów i aspektów środowiskowych.
Oszczędność.
Banery można szybko wsunąć na miejsce, a następnie usunąć, w ułamku czasu i kosztów w porównaniu z tradycyjnymi technikami nakładania kleju.
Przyjazne dla środowiska.
Po zakończeniu kampanii specjalnie opracowane atramenty i materiały oznaczają, że wszystkie używane banery Traxx® o wysokiej rozdzielczości w 100% nadają się do recyklingu.

KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA

Wygoda
Wykorzystuje minimalny czas przestoju pojazdu i umożliwia zmianę pełnokolorowej grafiki na stronie ciężarówki o powierzchni w mniej niż 10 minut, nawet podczas deszczu! Po zamontowaniu systemu, każda kolejna wymiana reklamy jest realizowana w siedzibie klienta! Baner reklamowy jest montowany w ramie tworząc idealnie gładką powierzchnię. Bez względu na wielkość Twojej floty możemy wspierać Cię przez cały proces, od projektu do zastosowania. Od stworzenia projektu, po ostateczny wydruk i dostawę, zajmiemy się tym wszystkim za Ciebie!

Najwyższa jakość druku.
Druk w jakości HD dla maksymalnego efektu przyciąga wzrok i zapewnia najlepszą widoczność reklamy. Zapewnimy Ci najlepszą jakość grafiki, która wiernie i konsekwentnie odtwarza tożsamość korporacyjną w całej flocie. Grafiki, które są tworzone i instalowane z umiejętnością, wiedzą i starannością.
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej eko.
System został zaprojektowany tak, aby zapewnić wolne od hałaśliwego dudnienia podczas jazdy napięcie na banerze, który może pasować do każdego rozmiaru pojazdu.

Bezpieczeństwo
System jest całkowicie bezpieczny. Posiada wszelkie atesty poruszania się po drogach krajowych, jak i zagranicznych. Bezpieczeństwo systemu zostało potwierdzone przez firmę badawczą MIRA (UK) zajmującej się m.in. badaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym (nr testu 1028510)
System posiada certyfikat DEKRA oraz TUV.


TWOJE WŁASNE BILLBOARDY MOBILNE
Jeśli Twoja firma ma flotę ciężarówek, niezależnie od tego, czy są własnością, czy są w leasingu, czy też zakontraktowane, równie dobrze możesz uznać je za swój własny dedykowany kanał medialny.

A ponieważ jesteś właścicielem tej przestrzeni, Twoje kampanie reklamowe ciężarówek są generowane bez kosztów mediów; po prostu wydrukuj i zainstaluj.

Reklamy ciężarówek docierają do ogromnej, zniewalającej i bardzo wartościowych odbiorców w uporządkowanym środowisku reklamowym.

Co jeszcze?

- Nie będziesz już skazany na jedną reklamę przez cały okres eksploatacji pojazdu.

- Prowadź skuteczne kampanie mobilne billboardowe tak często, jak chcesz.

- Zmieniaj co miesiąc, kwartał, rok. To zależy wyłącznie od Ciebie.

- Użyj swojej floty jako składnika mediów zewnętrznych w marketingu oraz świetnego nośnika reklamy.

- Pełna kontrola nad realizacją kampanii, harmonogramem i zasięgiem geograficznym.

- Generuj przychody dzięki budowaniu marki w trybie współpracy z dostawcami.


NIEZRÓWNANE WSPARCIE I DOŚWIADCZENIE

Nikt nie rozumie rynku reklamy wymiennej lepiej niż Oni, a my współpracując z Naszym dostawcą możemy wykorzystać system Traxx®, aby wzmocnić Twoją markę i wywrzeć jak największy wpływ. PGS Media zainstaluje system Traxx® w samochodach dostawczych, bez względu na wielkość Twojej floty oraz może wspierać Cię przez cały proces, od projektu do wykonania.
Kiedy wykorzystasz możliwości "szybkiej zmiany", jakie oferuje Traxx®, będą nadal zapewniać ten sam poziom wsparcia przy każdym kolejnym zastosowaniu.

O tym, że współpracujemy z Najlepszymi świadczy fakt, że PGS Media to wyłączny i licencjonowany partner TRAXX Manufacturing & Distribution UK Ltd na terenie Polski.
ID: 1747