Z czego robimy nasze zabudowy

Zabudowa składa się z ogromnej ilości elementów i materiału. Klient - co naturalne - najczęściej zwraca uwagę na jakość montażu elementów jak rama, burty, podłoga bo te elementy najsilniej wpływają na parametr ładowności.

Kiedy mamy już pewność że auto będzie lekkie i trwałe warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia i akcesoria zabudowy takie jak zamki, rygle, klamki i uchwyty - od jakości ich wykonania zależy komfort użytkowania zabudowy.

Sposób wykonania elementów odpowiedziałnych za zamykanie drzwi i burt wpływa nie tylko kulturę ich pracy przekładającą się na siłę jakiej musimy użyć aby je obsłużyć ale przede wszystkim na czas związany z zamykaniem zabudowy.

Źle wykonany element powoduje że musimy się z nim często "szarpać" a element dobrze wykonany którego użytkowanie nie nastręcza problemów - często wogóle nie zwraca naszej uwagi.

Podłoga zabudowy

Jednym z najważniejszych elementów w zabudowie jest podłoga. Od jej jakości zależy łatwość załadunku i bezpieczeństwo. W naszych zabudowach korzystamy ze sklejki firmy Paged.

"Sklejka otrzymana przez naprasowanie na liściastą sklejkę specjalnego papieru zaimpregnowanego żywicą - zwanego potocznie filmem. Proces naprasowania filmu odbywa się pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze dzięki czemu żywica z filmu przenikając do płyty bazowej daje w efekcie powierzchnię o nowych właściwościach użytkowych. Filmy fenolowe nakładane są na sklejki wodoodporne. Aby uzyskać powierzchnię antyposlizgową podczas prasowania na powierzchni odciska się siatkę.

Sklejka z odciskiem siatki  wykorzystuje w przemyśle środków transportu gdzie stosuje się je na podłogi pojazdów, kontenerów, statków itd. – wszędzie tam, gdzie wymagana jest powierzchnia o zwiększonym współczynniku tarcia."

Rygle i zamki

   Nasza firma dzięki swojemu doświadczeniu wie że warto zwrócić uwagę na elementy akcesoryjne - korzystamy ze sprawdzony produktów z firmy Lock System. Dzięki użyciu zamków i rygli wysokiej jakości   - nie musimy używać siły przy domykaniu a drzwi nie są poddawane naprężeniom. 
Rygle
Zamki zamykane na klucz - stosowane w kontenerach z plastra miodu i chłodniach.
Zawiasy - tutaj wersja dedykowana z wytłoczonym logiem naszej firmy
Zamki burty - dobrze spasowane pozwalają na szybkie i łatwe zamykanie burty (zamek z firmy Lock System)
Spawanie zamków
  Jeśli obraz nie odtwarza się płynnie poczekaj 10 sekund.


ID: 1178